O firmie
Usługi
Praca
Kontakt

Aktualności

Commersoft - CRM ERP Platform

Commersoft - Internetowe oprogramowanie biznesowe z zastosowaniem najnowszych technologii

http://www.cepixel.com/commersoft-crm-erp-platform/
2015-02-19

Dane firmy

ul. Mochnackiego 25
35-016 Rzeszów
woj. podkarpackie
powiat Rzeszowski

tel: + 48 17 77 88 159


Firma poleca

Firmę polecają

Subskrypcja

Usługi

Rozmiar czcionki: A A A
KREATYWNY BRANDING

Rosnąca konkurencja sprawia, że klienci nie chcą już tylko kupować produktów czy usług. Oczekują czegoś więcej. Ważne jest nie tylko to, co sprzedajemy, lecz również sposób, w jaki to robimy. Tworzenie marki to kreowanie emocji, doświadczeń, wrażeń.

Branding - Budowanie świadomości Marki
Nadrzędnym celem Brandingu jest zbudowanie świadomości marki poprzez wykreowanie i utrzymywanie pozytywnego wizerunku w umysłach konsumentów.

Aby osiągnąć ten cel niezbędne jest stworzenie przemyślanej i skutecznej strategii marki, która będzie stanowić wzór do Kreacji Logo wraz z Księgą Znaku. W myśl przyjętej strategii opracowywany jest ogół symboli i kolorów stosowanych w celu uzyskania spójnej identyfikacji rynkowej, która tworzy podstawowe nośniki wizerunku marki: wizytówki, papier i teczki firmowe, koperty, samochody itp.

Działania Brandingowe obejmują również Naming oraz Copywriting.

- Kreacja Logo
- Księga znaku
- Identyfikacja wizualna
- Przemyślana strategia marki
- Slogany
- Naming
- Copywriting


PROJEKTOWANIE GRAFICZNE

Identyfikacja wizualna wpływa nie tylko na wizerunek marki, ale przede wszystkim na realne wyniki sprzedażowe.
Dobry design zawsze ma na celu dobrą sprzedaż

Projektowanie graficzne to kreowanie osobowości marki: nadawanie odpowiednich kształtów, form, kolorów. Skrupulatnie dobrane elementy, podane w wizualnie atrakcyjnej formie, oddziałują na umysł odbiorcy, pobudzają jego emocje i skojarzenia, by w ostateczności utwierdzić go w przekonaniu, że oto znalazł, czego szukał!

Nasze projekty są wynikiem spójnego, przemyślanego planu. Łączą w sobie niepowtarzalność z funkcjonalnością, estetykę z komunikatywnością. Sugestywne, czytelne i oryginalne projekty graficzne to sposób na zyskanie zainteresowania i zaufania klientów.

W myśl tych zasad projektujemy:
- Logotypy & Corporate Identity - Identyfikacja wizualna
- Outdoor
- Opakowania
- Materiały drukowane


STRONY WWW

Dopełnieniem Twojego biznesu jest atrakcyjna, funkcjonalna i intuicyjna strona internetowa, która umożliwi klientom lepsze poznanie firmy i oferowanych usług/produktów.
Strona www promuje Twoją firmę 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Tworzymy strony firmowe, witryny produktowe, portale, sklepy www, landing page itp. Naszym klientom zapewniamy autorski system CMS, który gwarantuje łatwe i intuicyjne zarządzanie treścią. Dokonujemy wstępnej optymalizacji stron, a także gwarantujemy wsparcie i doradztwo na każdym etapie współpracy.

Z nami możesz liczyć na:
- Strony Mobilne
- Strony Responsywne
- Strategia i fachowe doradztwo
- Projekt graficzny serwisu
- Web & Mobile Development
- Prosty w obsłudze CMS


STRONY MOBILNE

Zwiększaj swoje zyski, docierając do klientów bez żadnych ograniczeń

Dostosowanie strony internetowej do urządzeń mobilnych to jedyny sposób na skuteczne dotarcie do odbiorców korzystających ze smartfonów czy tabletów. Obecnie co trzeci Polak wykorzystuje urządzenia mobilne do wyszukiwania informacji w internecie. To ogromny potencjał, który możesz wykorzystać do zwiększania zysków!
Strony Firmowe w wersji Responsywnej

Strony Responsywne pozwalają na komfortowe przeglądanie serwisów niezależnie od rozmiaru urządzenia. Elastycznie dostosowują swój wygląda do ekranu monitora, prezentując się estetycznie i zachowując swoją funkcjonalność w każdych okolicznościach. Nie wymagają dodatkowego tworzenia wersji mobilnej. Responsive Web Design to pewność stron:
użytecznych
skalowanych
intuicyjnych w obsłudze
Wersje mobilne stron firmowych

Firmom, które posiadają już tradycyjną stronę www, oferujemy dedykowane wersje mobilne. Dzięki indywidualnie dobranym funkcjonalnościom nasze strony mobilne zawsze i na każdym urządzeniu są:
- czytelne i przyjazne
- zapewniają dostęp do wszystkich podstron
- gwarantują szybkie przejście do pełnej wersji serwisu

- Dedykowane Wersje Mobilne
- Responsive Web Design
- Aplikacje Mobilne


SKLEPY INTERNETOWE

Tworzymy sklepy internetowe dostosowane do specyfiki branży oraz przyzwyczajeń użytkowników, którzy w zakupach online cenią sobie nie tylko produkt i cenę, ale przede wszystkim komfort i szybkość dokonywania decyzji zakupowych i finalizowania transakcji.
Zwiększaj konwersję, zapewniając klientom łatwe i przyjemne zakupy

Sklepy tworzone są indywidualnie, dlatego zarówno pod względem użyteczności, jak i designu staramy się znajdować rozwiązania najlepiej spełniające cele sprzedażowe. Dzięki temu oddajemy w ręce klienta serwis w pełni przystosowany do oczekiwań użytkowników, wymogów bezpieczeństwa transakcji online oraz standardów w projektowaniu sklepów www.

Tworząc z nami sklep internetowy masz zapewnione:
- Autorski system CMS dostosowany do celów sprzedażowych
- Przemyślana nawigacja minimalizująca czas podejmowania decyzji zakupowych
- Wsparcie w zaplanowaniu działań promocyjnych
- Sklepy Responsywne
- Gwarancja Bezpieczeństwa Transakcji Online


SKUTECZNY MARKETING

Bo sukces można zaplanować
Wybór strategii marketingowej zależy od grupy docelowej, specyfiki produktu lub usługi, pozycji na rynku. Liczy się również odpowiedni dobór kanałów dystrybucji komunikatów reklamowych i narzędzi promocji.

Skuteczny marketing opiera się nie tylko na opracowaniu dobrej strategii, lecz również świadomym i efektywnym realizowaniu jej: począwszy od strony internetowej, poprzez przygotowanie wszystkich materiałów promocyjnych i handlowych, reklamy graficzne, po kampanie outdoor, social media oraz efektywny PR.

Oprócz warstwy wizualnej, skupiamy się również na content marketingu i copywritingu. Specjalizujemy się w Namingu, tworzeniu haseł reklamowych i sloganów firmowych. Zajmujemy się tworzeniem skutecznego marketingu treści, którego celem jest zbudowanie długotrwałych relacji z odbiorą zarówno w obrębie Internetu, jak i poza nim.

Zajmujemy się promocją firm, usług i produktów w Polsce oraz innych krajach Unii Europejskiej.

- Kampanie AdWords
- E-mail marketing
- Reklamy graficzne
- Kampanie Outdoor
- Public Relations
- Artykuły sponsorowane
CePixel Sp. z o.o.
tel: + 48 17 77 88 159
O firmie   |   Usługi   |   Praca   |   Kontakt
Mikrowitryna.pl - wykonanie eball - Strona www Twojej firmy.
Fotowoltaika GołańczDzierżawa gruntu pod farmę fotowoltaiczną Gołańcz