O firmie
Us艂ugi
Praca
Kontakt

Aktualno艣ci

Commersoft - CRM ERP Platform

Commersoft - Internetowe oprogramowanie biznesowe z zastosowaniem najnowszych technologii

2015-02-19

Dane firmy

ul. Mochnackiego 25
35-016 Rzesz贸w
woj. podkarpackie
powiat Rzeszowski

tel: + 48 17 77 88 159

Firma poleca

Firm臋 polecaj膮

Praca

Rozmiar czcionki: A A A
Praca w naszej firmie to wyzwanie i zarazem spos贸b na 偶ycie. Jeste艣my grup膮 m艂odych ludzi, kt贸rzy doskonale odnajduj膮 si臋 w tym, co robi膮, wi臋c praca staje si臋 zarazem realizacj膮 pasji i przyjemno艣ci膮. Tempo i koloryt nadaj膮 naszej codzienno艣ci coraz to nowe projekty, nowi i wymagaj膮cy klienci, dla kt贸rych tworzymy nieszablonowe propozycje.

Graphic Designer - Kreatywny Grafik Komputerowy

Opis stanowiska:
Projektowanie stron internetowych
Tworzenie layout贸w aplikacji mobilnych
Tworzenie i przygotowanie materia艂贸w reklamowych do druku DTP
Opracowanie projekt贸w graficznych mailing贸w i newsletter贸w
Inne nietypowe zadania kreatywne
Wsp贸艂praca z drukarniami
Wsp贸艂praca z pracownikami dzia艂u merytorycznego
Wymagania:
Bardzo dobra znajomo艣膰 pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign)
Znajomo艣膰 zagadnie艅 DTP (przygotowanie materia艂贸w do druku)
Podstawowa znajomo艣膰 HTML i CSS (mile widziana)
Pos艂ugiwanie si臋 j臋zykiem angielskim
Odpowiedzialno艣膰 i samodzielno艣膰 w dzia艂aniu
Umiej臋tno艣膰 pracy pod presj膮 czasu
Dba艂o艣膰 o szczeg贸艂y, kreatywno艣膰 i tw贸rcze podej艣cie do pracy
Umiej臋tno艣膰 pracy w zespole
Wyczucie estetyki
Znajomo艣膰 trend贸w w projektowaniu na potrzeby medi贸w
Mile widziana umiej臋tno艣膰 pracy na systemie Mac OS X oraz znajomo艣膰 program贸w: Glyphs, Dreamweaver, After Effects, Premier Pro, Blender, Cinema 4d lub Flash.
Oferujemy:
Zatrudnienie w oparciu o umow臋 o prac臋 lub zlecenia
Benefity po okresie pr贸bnym
Premi臋 za sprawn膮 prac臋 nad projektami
Mo偶liwo艣膰 doskonalenia umiej臋tno艣ci i rozwoju zawodowego
Prac臋 w z艂o偶onych i r贸偶norodnych projektach

Wymagane portfolio jako za艂膮cznik lub link do stron/y.
Data zamieszczenia: 2015-06-02
CePixel Sp. z o.o.
O firmie   |   Us艂ugi   |   Praca   |   Kontakt
Mikrowitryna.pl - wykonanie eball - Strona www Twojej firmy.