O firmie
Usługi
Praca
Kontakt

Aktualności

Commersoft - CRM ERP Platform

Commersoft - Internetowe oprogramowanie biznesowe z zastosowaniem najnowszych technologii

2015-02-19

Dane firmy

ul. Mochnackiego 25
35-016 Rzeszów
woj. podkarpackie
powiat Rzeszowski

tel: + 48 17 77 88 159

Firma poleca

Firmę polecają

Subskrypcja

Praca

Rozmiar czcionki: A A A
Praca w naszej firmie to wyzwanie i zarazem sposób na życie. Jesteśmy grupą młodych ludzi, którzy doskonale odnajdują się w tym, co robią, więc praca staje się zarazem realizacją pasji i przyjemnością. Tempo i koloryt nadają naszej codzienności coraz to nowe projekty, nowi i wymagający klienci, dla których tworzymy nieszablonowe propozycje.

Graphic Designer - Kreatywny Grafik Komputerowy

Opis stanowiska:
Projektowanie stron internetowych
Tworzenie layoutów aplikacji mobilnych
Tworzenie i przygotowanie materiałów reklamowych do druku DTP
Opracowanie projektów graficznych mailingów i newsletterów
Inne nietypowe zadania kreatywne
Współpraca z drukarniami
Współpraca z pracownikami działu merytorycznego
Wymagania:
Bardzo dobra znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign)
Znajomość zagadnień DTP (przygotowanie materiałów do druku)
Podstawowa znajomość HTML i CSS (mile widziana)
Posługiwanie się językiem angielskim
Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
Umiejętność pracy pod presją czasu
Dbałość o szczegóły, kreatywność i twórcze podejście do pracy
Umiejętność pracy w zespole
Wyczucie estetyki
Znajomość trendów w projektowaniu na potrzeby mediów
Mile widziana umiejętność pracy na systemie Mac OS X oraz znajomość programów: Glyphs, Dreamweaver, After Effects, Premier Pro, Blender, Cinema 4d lub Flash.
Oferujemy:
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenia
Benefity po okresie próbnym
Premię za sprawną pracę nad projektami
Możliwość doskonalenia umiejętności i rozwoju zawodowego
Pracę w złożonych i różnorodnych projektach

Wymagane portfolio jako załącznik lub link do stron/y.
Data zamieszczenia: 2015-06-02
CePixel Sp. z o.o.
O firmie   |   Usługi   |   Praca   |   Kontakt
Mikrowitryna.pl - wykonanie eball - Strona www Twojej firmy.
Recepcja OnLineGazeta Biłgorajska